Alternator(Dinamo) & Starter motor(motorrino)

Numri i njoftimit: 35617 | Postuar në: 26.02.2016, 20:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: alternator,starter motor

Lloji i pjesës: Pjesë elektrike

Çmimi: 5 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Alternator (dinamo)& starter motor (motorrino)
pjese kembimi Per te gjitha tipet e veturave dhe kamionave. te reja & te perdorura.

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Arkez