kas me perberje endjefi

Numri i njoftimit: 35632 | Postuar në: 27.02.2016, 13:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.000 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Vendosen 2 guvera 12 2 beyma dhe 2 kornera

 Gjirokastër     Gjirokastër

Dërgo E-mail

 sandri