SHITET HOTEL NE VLORE

Numri i njoftimit: 35638 | Postuar në: 31.08.2016, 16:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloij i Hotelit: Hotel në Qytetë

Yjet: 2 (**)

Çmimi: 1.200.000 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet hotel ne Vlore. Siperfaqe trualli 2500m², siperfaqe ndertimi 1080m².
Struktura:
16 dhoma,
Kati i pare bar-restorant,
200m² parkim.
Hoteli ndodhet 200 m larg nga deti dhe ka pamje mjaft te bukur dhe relaksuese. Cmimi 1,200,000€.
Per me shume informacion mund te kontaktoni.
Mobile: 067 22 23 245
E-mail: info@ati.al

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 ATI Albania >(Ndërmarrje)