shitet hotel ne plazhin dhermiut(himare)

Numri i njoftimit: 35644 | Postuar në: 27.02.2016, 18:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloij i Hotelit: Hotel me Plazh

Yjet: 3 (***)

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet hotel ne plazhin e dhermiut(himare).kapaciteti;14 dhoma +3 suita.disponohet bar restaurant dhe parking privat.

 Vlorë     Himarë

 milt.