Minibar

Numri i njoftimit: 35664 | Postuar në: 28.02.2016, 18:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Vitrina dhe Komodina

Lloji i njoftimit: Shitet


Minibari eshte I stilit klasik dhe eshte I perbere nga dy pjese, vitrina dhe banaku te shkeputura nga njera tjetra. Gjithashtu ka edhe dy stola. Teper I kendshem per nje ambjent ndenjje klasik

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Ina