Dhoma me qira per behar (Qeparo-Himare)

Numri i njoftimit: 3593 | Postuar në: 03.07.2013, 20:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me qira per behar dhe jo vetem...Pamje me detin,10 metra nga plazhi.
Faqja ne Facebook : www.facebook.com/RoomsToLetForSummer
Mund te shikoni foto,cmimet,dispozicionin e dhomave dhe telefonat e komunikimit.

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Kostandin