Apartament me qera per pushime ne Vlore

Numri i njoftimit: 3648 | Postuar në: 30.09.2013, 08:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamenti jepet vetem per pushime, ne sezonin veror dhe gjate gjithe vitit.


Cmimet variojne sipas sezonit:
01.06.2013 - 31.08.2013 - 30 GBP/nate (180 GBP/jave)
01.09.2013 - 31.05.2014 - 25 GBP/nate (150 GBP/jave)

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Arben