Shes Nyje Prodhimi Betoni + 2 Autobetonjere.

Numri i njoftimit: 3667 | Postuar në: 09.07.2013, 16:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Nyje betoni e pa perdorur,perziersi i perdorur(i riparuar),bunkerat dhe te gjithe paisjet e tjera te reja,kapaciteti i bunkerave 3 x 16 m3,prodhimi ne ore beton 20-24 m3, kontroll full automatik (dhe perdorim manual).

 Kukës

Dërgo E-mail

 Kujtim