shitet s6 edge

Numri i njoftimit: 36676 | Postuar në: 29.02.2016, 13:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: s6 edge

Çmimi: 480 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


s6 edge

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 armando dajlani