Monitor Asus i perdorur

Numri i njoftimit: 36679 | Postuar në: 29.02.2016, 15:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / Monitorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes monitor asus te perdorur + kabllin VGA dhe ate te ushqimit me energji. Monitori eshte ne gjendje shume te mire pune. Permasat jane 51×34cm.

 Tiranë     Ali Demi

 alb