SHES KONDICIONER HYUNDAI

Numri i njoftimit: 36710 | Postuar në: 01.03.2016, 12:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 770 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Pjisje klime Kondicioner

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES KONDICIONER HYUNDAI

48 BTU (FTOHJE) / 62 BTU (NGROHJE)

VETEM 6 MUAJ I PERDORUR!!!

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Shes Kondicioner