fiat

Numri i njoftimit: 36718 | Postuar në: 01.03.2016, 13:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Punto

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike letra te sa paguara

 Krujë     Krujë

 bujar