Kondicioner

Numri i njoftimit: 36771 | Postuar në: 03.03.2016, 22:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Pjisje klime Kondicioner

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Motorr kondicioneri!!!
Ne gjendje shume te mire!!!

 Tiranë     Farkë

 Bekim