JEPEN ME QERA

Numri i njoftimit: 3755 | Postuar në: 17.07.2013, 13:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


DHOMAT NDODHEN 1 M LARGE DETIT CDO DHOME KA KRVAT DOPIO
KREVAT MARINARI TAVOLIN ME 4 KARRIKE TV KONDISIONER +BANJE
NE VERANT NJE TVOLIN ME 4 KARRIKE CMIMI FANTASTIKE 45 DHE 35 MIJE LEKE NATA

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Tatjana