Shitet RAM DDR3 4GB per Laptop

Numri i njoftimit: 3758 | Postuar në: 17.07.2013, 18:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / RAM Memorje

Lloji i njoftimit: Shitet


Sendi eshte i ri dhe i pademtuar.
Marka:Kingston
Nr. serial KVR1333D3S9/4G
Kontaktoni ne : 0696307053
Cmimi 30.000 leke te vjetra

 Durrës

Dërgo E-mail

 Sezan Borshi