Shitet RAM DDR3 2GB per Laptop

Numri i njoftimit: 3759 | Postuar në: 17.07.2013, 18:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / RAM Memorje

Lloji i njoftimit: Shitet


Sendi eshte i ri dhe i pademtuar.
Marka: Kingston
Nr.serial : SNY1333D3S9DR8/2G
Kontaktoni ne 0696307053
Cmimi 20.000 leke te vjetra.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Sezan Borshi