Dhoma frigorigerike

Numri i njoftimit: 37784 | Postuar në: 04.03.2016, 19:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.500 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes 2 dhoma frigoriferike monofaze të 1ngrires 1freskues. Dhoma ngrirë se esh 2 me 2 dhe 2.80 e larte dhoma freskuese esh 3 me 2 dhe 2.80 e larte ne gjendje pune shume te mire

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Ilir caushllari