TOKE PER SHITJE

Numri i njoftimit: 37798 | Postuar në: 31.08.2016, 16:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 10100

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 171.700 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Toke bujqesore per shitje ne qytetin e Delvines, 20 minuta larg qytetit te Sarandes. Ka nje siperfaqe prej 10100 m² dhe çmim 171 700 €.
Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
E-mail: info@ati.al
Mobile: 067 22 23 245

 Delvinë     Delvinë

Dërgo E-mail

 ATI Albania