Shiten pajisje per Fast Food ne gjendje perfekte

Numri i njoftimit: 37808 | Postuar në: 06.03.2016, 12:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Pajisjet jan ne gjendje shum te mire vetem 5 muaj te perdorura. Te gjitha pajisjet jan profesionale. 2 GJIRO PROFESIONALE GREKE ME GAZ. 1 ZGARE GREKE ME GAZ. 1 NGROHSE PATATESH GREKE ME KORENT ( E MADHE). 1 THIKE ELEKTRIKE PER GJIRO (GJRMANE). 1 FRITEZ GREKE ME KORENT. 1 TOST. 1 FRIGORIFER PER SALLATE E VITRINE DHE ME NGRIRJE POSHT (GREKE). 1 FRIGORIFER PIJESH. 1 FRIGORIFER PER NGRIRJE. ASPIRATOR 4 METROSH. 4 PANGO PUNE INOX NGA 2 METRA SECILI. 1 LAVAMANE. 1 TENDE 4*5 mm2. 1 Tabele Reklamuese Me Korent + 1 tjeter 1.4*2 mm2. 6 TAVOLINA TE ULTA BASHKE ME 4 KARRIKE CDO TAVOLINE. 3 TAVOLINA TE GJATA BASHKE ME 3 KARRIGE PER CDO TOVALINE. DHE SHUM TE TJERA QE NEVOJITEN PER FAST FOOD. ,

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Ilia