Kerkohen te punesohen kuzhinier me ekseprience,kamarier/e

Numri i njoftimit: 37836 | Postuar në: 07.03.2016, 12:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Turizmi dhe Hotelieri

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 300 Lekë

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoj te punesoj per periudhen e veres,ekzaktesisht maj-shtator staf per restorant dhe piceri gjithashtu! Per ne Sarande!
Kerkohet: Guzhiner me eksperience ne guzhinen itliane dhe produktet e peshkut!
Kerkohen: kamarier/e restoranti me eksperience!
Kerkohet : Zgarist me eksperience!

Te punesuarit i ofrohet fjetja si edhe djeta e ushtimit per te gjithe periudhen e punesimit!

Paga e mire!

Te interesuarit te telefonojne ne kete nr tel : 00355698746041


Cel. : 00355698746041

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Eval Hotel Saranda