Shes Goma 4 cop 245/45/r19

Numri i njoftimit: 37839 | Postuar në: 07.03.2016, 12:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 19

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 32.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma

Lloji i njoftimit: Shitet


Goma 4 cop 70 '/, 245/45/r19

 Tiranë     Kamëz

 Kuj....