vello per nuse

Numri i njoftimit: 37850 | Postuar në: 07.03.2016, 19:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: L

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 42.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


vello nusesh moda 2016 shiten ose jepen me qera .
te gjitha vellot qendisen me dore marrim dhe porosi sipas zgjedhjes tuaj dhe mases se trupit tuaj per nje
dasem me prefekte.

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 vello per nuse