Shes Samsung galaxy s5 active 260€

Numri i njoftimit: 37862 | Postuar në: 08.03.2016, 14:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Galaxy s5 active

Çmimi: 260 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Samsung galaxy s5 active 260€ tel esht ky qe shihni ne foto

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Arion