Raki rrushi

Numri i njoftimit: 37878 | Postuar në: 09.03.2016, 09:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Birra dhe pije alkoolike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet raki rrushi me shumic 6 mije lek kg

 Durrës     Xhafzotaj

Dërgo E-mail

 Xhevi