Shiten fasule me shumice

Numri i njoftimit: 37893 | Postuar në: 09.03.2016, 17:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Ushqim të shëndetshëm – BIO

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten fasule me cmim konkurues ne treg.Fasulet jane te cilesise se pare dhe shume te shishme per gatim.
zona e Myzeqes se Vlores

 Vlorë     Novoselë

Dërgo E-mail

 Ilia