Disk gome 15 (7J+15H2) per volkzwagen golf passat audi etj

Numri i njoftimit: 37908 | Postuar në: 10.03.2016, 18:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Prodhimi: Alumin

Çmimi: 80 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Disk gome 15 (7J+15H2) per volkzwagen golf passat audi etj i ri pa perdorur origjinal . Cel: +355692116764

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin