shitet s6 edge

Numri i njoftimit: 37920 | Postuar në: 10.03.2016, 22:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: s6 edge

Çmimi: 470 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


samsung galaxy s6 edge i ri akull

 Krujë     Krujë

Dërgo E-mail

 armando dajlani