Disk i ri per Volkzwagen passat golf audi etj

Numri i njoftimit: 37921 | Postuar në: 17.05.2024, 07:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Prodhimi: Alumin

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Disk gome 15 (7J+15H2) per volkzwagen golf passat audi etj i ri pa perdorur origjinal vetem 1 cop ai qe shikoni ne foto.Cmimi 100 euro . Cel: +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin