VILE PER SHITJE

Numri i njoftimit: 37934 | Postuar në: 31.08.2016, 16:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 168

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 670

Çmimi: 300.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Vile 3-kateshe per shitje ne Delvine. Toka ka siperfaqe totale prej 670 m² ndersa ndertimi me nje siperfaqe prej 168 m². Ne katin e pare te viles do te gjeni garazh.Kati i dyte ka sallon te madh se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, tualet, koridor dhe ballkon, dhe kati i trete ka sallon te madh se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, tualet, korridor dhe ballkon te madh. Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Vila eshte ndertim i ri dhe shume cilesor. Oborri i viles eshte i ndricuar, shtruar me pllaka dhe peme te ndryshme si manderina, portokalle dhe limone dhe ka sistem kanalizimi te rregullt. Vila eshte me certifikate pronesie.
Cmimi 300.000 €.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
E-mail:info@ati.al
Mobile: 067 22 23 245

 Delvinë     Delvinë

Dërgo E-mail

 ATI Albania