Okazion Shitet nje apartament i ri i pabanuar

Numri i njoftimit: 37955 | Postuar në: 17.03.2016, 20:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 34.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet nje apartament i ri i pabanuar 1+1 me siperfaqe 80m2.Ndodhet ne lagjen Pavaresia ne Vlore 100 metra larg nga Hotel Partner .Apartamenti ka anshensore dhe punimet jane shume cilesore,gjithashtu disponon dhe hipoteken.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 martin