Praktike Juridike

Numri i njoftimit: 37977 | Postuar në: 12.03.2016, 17:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Drejtësi dhe avokaturë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


"Asistent Ligjor"- Certifikate - 3 muaj
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Grupe te vogla 5 pjesemarres !
Kursin per Praktiken Juridike, do jua sugjeroja gjithe studenteve qe jane ne fakultet per drejtesi dhe atyre qe kane mbaruar, gjithashtu dhe te gjithe atyre qe jane te interesuar per tu bere me te mire ne profesionin e tyre si jurist.
Ndonese mund te keni qene student te excellent-it, fakluteti nuk mbetet gje tjeter vecse teori, pjesa qe na inetereson me shume dhe lidhet me ne gjate gjithe kohes qe ne do punojme eshte praktika dhe nuk ka vend me te mire se ky kurs ku mund te pregatitesh ne menyre te shkelqyer per gjithcka qe do te kerkohet ne praktike nga ana jurdike, gjithashtu aty do te fitosh vetbesimin qe te mund te perballesh me cdo veshtiresi qe mund te hasesh ne pune apo praktike si jurist.
Eshte nje investim qe ja vlen ta besh dhe kete do ta kuptosh dhe vleresosh sa po ta provosh. Ato njohuri qe merr aty nuk te jepet shanci ti marresh ne pune, jo me ne Fakultet.
Ishte privilegj per mua te frekuentoja ate kurs dhe te kisha te beja me njerez si Ledio dhe Genta, ate qe mora prej tyre me ka vlejtur shume, dhe pas atij kursi mu rriten pretendimet pasi isha e sigurt ne ato qe dija dhe isha ne gjendje te beja ne praktike.
Jam mirenjohese ndaj tyre. Dhe duke ditur gjendjen e moshatareve te mi qe sapo kane mbaruar dhe jane ne kerkim te punes por realisht u kerkohet experinece dhe ata nuk e kane, do ju sugjeroja dashamirsisht kete kurs qe te jep mundesi per te ate qe po kerkon, megjithse gjerat e mira mbahen gjithnje per vete, ky kurs eshte teper i mire qe ta beja kete mekat dhe mos ta ndaja me te tjere...
Ish pjesemarrese ....
K......
Per regjistrime :
Email : konsulenca@gmail.com

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Praktike Juridike