Minolta 7000

Numri i njoftimit: 37980 | Postuar në: 09.11.2016, 08:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Rezolucioni: Të tjera

Marka: Të tjera

Çmimi: 45.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotoaparate dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Aparat fotografik minolta 7000 analog ne gjendje shum te mire.... Per informacion ne tel.

 Korçë     Maliq

Dërgo E-mail

 Vilson