Shitet soba

Numri i njoftimit: 38007 | Postuar në: 14.03.2016, 10:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 170 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Ngrohje kalorifer

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet sobe Ariston me kater vatra dhe me furre. Soba ne gjendje shume te mire. Cmimi i negociueshem ne lek.

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Arben