Ford Transit

Numri i njoftimit: 38041 | Postuar në: 15.03.2016, 18:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet


FORD TRANSIT 8+1 , MOTORR 2.5 , BATERI TE RE, GOMA DIMRI TE REJA , NE GJENDJE SHUME TE MIR , XHENERIKE DHE MOTORRIKE . ME LETRA TE PAGUARA , SIGURACION DERI NE 2017

''CMIMI I DISKUTUESHEM''

 Bulqizë     Bulqizë

 Bajram