PRINTER PER ETIKETA OSE BARKODE

Numri i njoftimit: 38064 | Postuar në: 16.03.2016, 13:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes printer per etiketa Zebra TLP2844-Z printim termik.

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Bujari