Bilardo italiane

Numri i njoftimit: 38066 | Postuar në: 16.03.2016, 14:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Lojra dhe zbavitje sportive / Aparate/ Pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Mbyllet biznesi dhe shiten 3 bilardo italiane,1 fush pingpongu ,ndenjese meshin + tavoline , cmim i arsyeshem +355 69 934 5016

 Fier     Roskovec

Dërgo E-mail

 Marsel