Shes disqe 15 me gjith goma

Numri i njoftimit: 38073 | Postuar në: 16.03.2016, 17:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 15

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes disqe 15 me gjith goma

 Tiranë     Qendra

 Donald