Desktop me Sistem Operativ dhe Programe me Porosi

Numri i njoftimit: 38080 | Postuar në: 17.03.2016, 00:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 3 GHz

Hard Disk HDD: 80 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 5.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Desktop; Pentium 4 3.00MHz, 2GB DDR2, 80 GB 7200RPM. Programe dhe sistem operativ sipas dëshirës. Mundësia për:
***Windows 10***.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Berti