Makineri per akullore

Numri i njoftimit: 38104 | Postuar në: 18.03.2016, 21:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Makineria eshte e perdorur dhe ne gjendje te mire teknike. Prodhon 10-12 kg per 20 minuta.

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Kristaq Nushi