Shitet ambjent per aktivitet tregtar,

Numri i njoftimit: 38107 | Postuar në: 19.03.2016, 13:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 105.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Ndërtimi i Ri

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ambjent per aktivitet tregtar, zyra, bar etj etj ne qytetin e Rreshenit. Siparfaqja 132 m2. E gjithe faqja ballore me xham dhe ne buze te rruges kryesore. Permasat jane 12mx11m. I ndricuar nga dielli ne faqen ballore te tij.

 Mirditë     Rrëshen

Dërgo E-mail

 Edi