Rafte dryri dhe tavolin banak

Numri i njoftimit: 38130 | Postuar në: 20.03.2016, 13:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten rafte druri dhe tavolin banak me xham te pa perdoruara dhe me material shume te mire. Te projektuara per dyqan kozmetike dhe aksesor. Shiten per arsye ndrrim biznesi ne momentin e fundit.
Jan te reja
50000 lek te gjitha

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 endri