BMW 316

Numri i njoftimit: 38142 | Postuar në: 20.03.2016, 21:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BMW

Modeli: 316

Viti: 1993

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.400.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje shume te mire xhemerike ,amurtizator sportiv , tapiceri lekure , disqe sportiv dhe impjat gazi te montuar ne jasht vendit

 Kuçovë     Perondi

Dërgo E-mail

 Florjan Plaku