vw golf 1.9naft tdi-i e kuqe

Numri i njoftimit: 38151 | Postuar në: 21.03.2016, 10:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shes vw golf 1.9 naft shum e mbajtur nga ana mekanike dhe estetike.shitet per arsye mosperdorimi

 Gjirokastër     Gjirokastër

 visi