Puntore shtepie

Numri i njoftimit: 38177 | Postuar në: 22.03.2016, 16:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia: Femër

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 20.000 €

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam nje vajze 29 vjece kerkoj te punesohem puntore shtepie

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Nertila