Sallon 3+2+1

Numri i njoftimit: 38221 | Postuar në: 24.03.2016, 16:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 430.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet salloni. Salloni eshte ne gjendje shum te mire. Per me teper informocion, kontaktoni ne cel. 0692928305

 Sarandë     Sarandë

 Valentina