Shiten 30 Dhi

Numri i njoftimit: 38230 | Postuar në: 24.03.2016, 19:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 30 Dhi ..Dhe 25 keca

 Librazhd     Qukës

Dërgo E-mail

 Genti