pije alkolike whisky

Numri i njoftimit: 3854 | Postuar në: 27.07.2013, 22:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Birra dhe pije alkoolike

Lloji i njoftimit: Shitet


SHitet 1 shishe whisky The Glenlivet wen george smith aged 12 years bler ne france
ESHTE PIJE SHUM E MIRE DHE E VJETER SI PRODHIM I AMBALLAZHUAR

 Tiranë

Dërgo E-mail

 CIMI