Kerkoj nje apartament 1+1

Numri i njoftimit: 3877 | Postuar në: 31.07.2013, 16:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


kerkoj nje apartament 1+1 te jete dhe i pa kompletuar mundesisht brenda unases se madhe te tiranes ,dua ta blej per student .....

 Tiranë

Dërgo E-mail

 gjimi