Shitet ose ndrohet me motor me te madh Freelander

Numri i njoftimit: 39288 | Postuar në: 27.03.2016, 12:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: LandRover

Modeli: Freelander

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht shum e mirmbajtur si jasht dhe brenda ka 5 goma 90% te reja dhe te gjitha me disk. Te gjitha gjerat funksionale pa asnje lloj problemi. Ndrimi mehet me land rover discovery 2.5 naft , mitsubishi pajero , nissan navara etj.

 Kolonjë     Ersekë

 Liku