Controller PIONEER SERATO DDJ-SB2

Numri i njoftimit: 39294 | Postuar në: 27.03.2016, 17:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 260 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet per arsye emigracioni

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 blendi